• تصویر یک
  • تصویر دو
  • تصویر سه
کویر فیلتر، اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های تمام اتوماتیک در صنعت دستگاه های فیلتر هوا در خدمت شماست.
گروه صنعتی کویر 
شماره ثبت:29560 
شناسه کسب وکار:221714219148 
شناسه ملی :14005565209 
پروانه بهره برداری:3430512447 
ودارای نماد اعتماد الکترونیکی
گروه صنعتی کویر اولین طراح دستگاههای تزریق فوم رباتیک و تمام اتوماتیک فیلتر هوا طراح و سازنده دستگاههای چین کن و طراحی و ساخت دستگاه صافی بنزین و خط تولید فیلتر روغن ،که در سال 1388 با تکیه دانش فنی و تجارب مهندسین مجرب پا به عرصهء ماشین سازی و تولید تخصصی دستگاههای فیلتر هوا گردید.
این گروه بزرگ صنعتی با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا مبادرت به ساخت و تولید دستگاههای فیلتر هوا ،فیلتر روغن و صافی بنزین می نماید .
 

 

 ادامه مطلب

تازه های خبریامتیاز کاربران:  / 0
ضعیفعالی 

انقلاب صنعتی

در این مقاله سعی داریم تا در مورد انقلاب صنعتی مطلبی را خدمت شما ارائه کنیم تا بیشتر بتوانید در مورد تاریخ صنعت و اتفاقات و پستی بلندی ها،این راه را بشناسید .شرکت کویر فیلتر پیشرو در خدمات دستگاه تزریق فوم می باشد .

شروع انقلاب صنعتی: انقلاب صنعتی به معنای دگرگونی‌ های عظیم در کشاورزی و صنعت و حمل و نقل و تولید که در وسط قرن هجده از انگلیس شروع شد.

لینک مطالب مرتبط : مواد اولیه فیلتر هوا ،خریدار فیلتر هوا

يكي از ويژگي‌هاي انقلاب صنعتي پيشرفت هاي تكنولوژيك در صنايع مختلف بود، به طوري كه تا قبل از انقلاب، روستاها و بعد از آن كارخانه‌ها مركز توليد و توزيع صنايع شدند. همه این تحولات در زمان صنعتی شدن کارخانه‌ ها و صنایع اتفاق افتاده است ، صنعتی شدن به این معنا می باشد که به جای نیروی انسان از نیروی ماشین آلات استفاده شود . انقلاب صنعتی در ابتدا از انگلیس آغاز گردید ، به این دلیل که انگلستان بعد از چندین قرن تحولات سیاسی داخلی و توسعه استعمار تجاری و گسترش ناوگان دریایی و رشد طبقه متوسط جامعه  و بهبود  اداری کشور و امور قانونی ، از نظر زمین و سرمایه، کارگر، حکومت و مدیریت و ضعیتی قابل قبول و هماهنگ داشت که زمینه های پیشرفت صنعتی را در این کشور فراهم نمود. انقلاب صنعتی در انگلیس در سه زمینه بافندگی و ذغال سنگ و ذوب آهن بیشتر خود را نشان داد و پیشرفت کرد . بعضی مواقع حرف از دو انقلاب صنعتی گفته می‌شود که یکی در قرن هجده و دیگری در قرن نوزدهم اتفاق افتاده است. دو نتیجه مهم انقلاب صنعتی، گسترش استعمار اروپایی‌ ها در کشورها ی آسیا یی و آفریقایی و بهره ‌کشی از کارگران در داخل بوده است.

خدمات ما به شما:

در صورت هرگونه مشکل در مورد دستگاه تزریق فوم می توانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان متخصص ما تماس بگیرید تا شما را از صفر تا صد همراهی کنیم که بتوانید بدون هیچ نگرانی هر اقدامی در مورد این شغل داشتید انجام دهید .

لینک مطالب مرتبط :فروش فیلتر هوا ،تضمین خرید فیلتر هوا

پایان مقاله .

 
 
 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.