• تصویر یک
  • تصویر دو
  • تصویر سه
کویر فیلتر، اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های تمام اتوماتیک در صنعت دستگاه های فیلتر هوا در خدمت شماست.
گروه صنعتی کویر 
شماره ثبت:29560 
شناسه کسب وکار:221714219148 
شناسه ملی :14005565209 
پروانه بهره برداری:3430512447 
ودارای نماد اعتماد الکترونیکی
گروه صنعتی کویر اولین طراح دستگاههای تزریق فوم رباتیک و تمام اتوماتیک فیلتر هوا طراح و سازنده دستگاههای چین کن و طراحی و ساخت دستگاه صافی بنزین و خط تولید فیلتر روغن ،که در سال 1388 با تکیه دانش فنی و تجارب مهندسین مجرب پا به عرصهء ماشین سازی و تولید تخصصی دستگاههای فیلتر هوا گردید.
این گروه بزرگ صنعتی با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا مبادرت به ساخت و تولید دستگاههای فیلتر هوا ،فیلتر روغن و صافی بنزین می نماید .
 

 

 ادامه مطلب

تازه های خبریامتیاز کاربران:  / 0
ضعیفعالی 

کارایی دستگاه تزریق فوم

دستگاه تزریق فوم شامل دو دسته فشار پایین و فشار بالا است ، در دستگاه تزریق فوم با فشار بالای مدرن، جریان با فشار پایین جهت همگن و یکسان سازی، کنترل دما و خالی کردن تمام خطوط ،میسر می باشد.

این امر این امکان را فراهم می کند که دمای اندازه گیری کل و دمای  سیستم چرخشی، تحت شرایط مطلوب از لحاظ انرژی در  طی زمان توقف کار، تثبیت شود و همچنین از ته نشینی مواد پرکننده جلوگیری می کند.

مواد اولیه آورده شده و در تانک های تغذیه نگهداری می شوند،که این امر تحت شرایط با کنترل دمای دقیق می باشد. هر نوسان دمایی، مخصوصا در پلی ال ها باعث تغییر در چگالی می گردد که به نوبه خود موجب ایجاد مشکل در فرآیند بعدی می شود. به همین علت تانک های تغذیه دارای دیواره ۲ جداره می باشند.

دستگاه تزریق فوم فشارپایین دارای ویژگی های زیراست:

دو مخزن دو جداره که مخزن ها بر مبنای ظرفیت ماشین و فرآیند تعیین می گردد و شامل سیستم همزن مواد داخل مخزن می باشد، سیستم همزن متناسب با مواد مصرفی و قطعات تولیدی انتخاب خواهد شد. دارای چهار مخزن جهت رنگ وشستشو است.

ازدستگاه تزریق فوم فشار پایین برای تولید اکثر قطعات فوم پلی یورتان با وزن های پایین تا متوسط  استفاده می شود. روش اختلاط دراین ماشین توسط میکسرهای مکانیکی صورت می گیرد . مواد توسط پمپ ها، از مخازن به سرهد تزریق انتقال داده شده و میکسر مواد را میکس کرده و بعد از تزریق، هد شستشو داده می شوداختلاف دستگاه های تزریق فشار پایین با دستگاه های تزریق فشار بالا درنحوه اختلاط مواد پلی ال و ایزوسیانات وسایر افزودنی ها در هد اختلاط می باشد.

گروه صنعتی کویر فیلتر علاوه بر تولید و فروش فیلتر هوا با بهترین مواد اولیه ، تولید کننده انواع دستگاه تزریق فوم  نیز می باشد و آماده همکاری با تمامی سازمان ها و افراد مربوط در این حوزه هست.

 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.