• تصویر یک
  • تصویر دو
  • تصویر سه
کویر فیلتر، اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های تمام اتوماتیک در صنعت دستگاه های فیلتر هوا در خدمت شماست.
گروه صنعتی کویر 
شماره ثبت:29560 
شناسه کسب وکار:221714219148 
شناسه ملی :14005565209 
پروانه بهره برداری:3430512447 
ودارای نماد اعتماد الکترونیکی
گروه صنعتی کویر اولین طراح دستگاههای تزریق فوم رباتیک و تمام اتوماتیک فیلتر هوا طراح و سازنده دستگاههای چین کن و طراحی و ساخت دستگاه صافی بنزین و خط تولید فیلتر روغن ،که در سال 1388 با تکیه دانش فنی و تجارب مهندسین مجرب پا به عرصهء ماشین سازی و تولید تخصصی دستگاههای فیلتر هوا گردید.
این گروه بزرگ صنعتی با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا مبادرت به ساخت و تولید دستگاههای فیلتر هوا ،فیلتر روغن و صافی بنزین می نماید .
 

 

 ادامه مطلب

تازه های خبریامتیاز کاربران:  / 0
ضعیفعالی 

مزایای فروش فیلتر هوا

بازار فروش فیلتر هوا در ایران از جایگاه خوبی برخوردار است و می توان گفت از فعالیت های پرسود به شمار می آید. مسئولین فروش گروه صنعتی کویر فیلتر با حضور در واحد های صنفی فروش فیلتر هوا تنوع خرید محصولات را برای این مشتریان بوجود آورده اند،فروش فیلتر هوای انواع خودرو ها با کیفیت بالا (داشتن بیشترین کیفیت در مواد اولیه فیلتر هوا(  در دسترس عموم مردم قرار دارد.

فروش فیلتر هوا کویر فیلتر در واحدهای مجاز، نشانی دیگر از کیفیت مثال زدنی محصولات تولیدی شرکت کویر فیلتر است و استقبال از این محصولات موجب تلاش بیشتر در راستای افزایش کیفیت محصولات تولیدی این شرکت است.

خریداران فیلتر هوا باید نکات بسیاری مدنظر داشته باشند، از جمله برند های نامعتبر و غیر استاندارد که به دلیل سود جویی برخی افراد در سطح بازار بسیار وجود دارد. حال این خریداران هستند که باید با مقایسه کیفیت محصولات موجود در بازار از انواع مرغوب کالا های تولیدی بهره مند شوند.

این اهمیت و نیاز جدی و غیر قابل انکار به فیلتر هوا سبب شده است که بازار تولید فیلتر هوا و فروش فیلتر هوا از جایگاه بسیار خوبی برخوردار باشد و تولید فیلتر هوا، مواد اولیه فیلتر هوا و فروش فیلتر هوا شغلی پر سود بوده و جایگاه خوبی در  بازار ایران داشته باشد.

برای درک نقش فیلتر هوا میتوان مثال خوبی را بیان نمود و میتوان آن را با ماسک حساسیت مقایسه کرد.  مردم از این نوع ماسک ها بر روی بینی و دهانشان استفاده می کنند تا از ورود گرده گل ها یا ذرات معلق در هوا به درون سیستم تنفسیشان به هنگام نفس کشیدن جلوگیری کنند. در نتیجه استفاده چنین ماسک هایی تنها هوای تمیز می تواند وارد بینی، نای و شش های آن ها شود. احتمال اینکه هوای تمیز باعث بروز انواع آلرژی ها و بیماری هایی چون آسم شود، بسیار کم است

با توجه به افزایش روز افزون تعداد خودرو در ایران و نیاز بازار به فیلتر هوا، نکته قابل توجه تولید کنندگان فیلتر هوا مسئله تضمین خرید فیلتر هوا و فروش فیلتر هوا به سازمان ها وشرکت های مربوطه می باشد. اینکه پس از تولید فیلتر هوا نگران فروش فیلتر هوا و خریدار فیلتر هوا نباشند. 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.