• تصویر یک
  • تصویر دو
  • تصویر سه
کویر فیلتر، اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های تمام اتوماتیک در صنعت دستگاه های فیلتر هوا در خدمت شماست.
گروه صنعتی کویر 
شماره ثبت:29560 
شناسه کسب وکار:221714219148 
شناسه ملی :14005565209 
پروانه بهره برداری:3430512447 
ودارای نماد اعتماد الکترونیکی
گروه صنعتی کویر اولین طراح دستگاههای تزریق فوم رباتیک و تمام اتوماتیک فیلتر هوا طراح و سازنده دستگاههای چین کن و طراحی و ساخت دستگاه صافی بنزین و خط تولید فیلتر روغن ،که در سال 1388 با تکیه دانش فنی و تجارب مهندسین مجرب پا به عرصهء ماشین سازی و تولید تخصصی دستگاههای فیلتر هوا گردید.
این گروه بزرگ صنعتی با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا مبادرت به ساخت و تولید دستگاههای فیلتر هوا ،فیلتر روغن و صافی بنزین می نماید .
 

 

 ادامه مطلب

تازه های خبریامتیاز کاربران:  / 0
ضعیفعالی 

مواد اولیه فیلتر هوا مرغوب

نکته مهمی که در تولید فیلتر هوا باید به آن توجه ویژه ایی شود این است که از مواد اولیه فیلتر هوا مرغوب و دستگاه تولید فیلتر هوا استاندارد استفاده شود، در این صورت فیلتر هوا ی تولیدی شما بی نقص بوده و با داشتن کیفیت بالا در بازار فیلتر هوا بدون رقیب خواهید بود.

داشتن کیفیت بالا فیلتر هوا ی تولیدی شما سبب می شود که خریدار فیلتر هوا ی شما در دوره های طولانی مدت به فروش فیلتر هوا ی تولیدی شما بپردازد. تضمین خرید فیلتر هوا ی تولیدی شما کیفیت بالای آن است.

شرکت کویر فیلتر که تمامی محصولات خود را از مواد اولیه مرغوب تولید می نماید، یکی از شرکت هایی است که نامی درخشان در بین محصولات تولید داخل می باشد و در همین راستا این نکته کفایت می کند که بسیاری از رانندگان و مردم نامی نیک از محصولات این شرکت به خاطر دارند.

وجود یک فیلتر هوا مناسب و استاندارد اهمیت زیادی دارد زیرا ورود هر گونه مواد به درون موتور خودرو ایجاد مشکل خواهد کرد. موتور خودرو یک محیط بسته است که تنها هوا و بنزین به آن وارد می شود، ورود ذرات میکرونی غبار هوا به داخل محوطه اتاق انفجار و چسبیدن به جداره سیلندر آنه به مرور زمان تحت سایش قطعات متحرک که با فشار بالا در موتور در تحرک هستند مانند ذرات کوچک سمباده عمل کرده و اصطحکاک موتور و کوتاه شدن عمر آن را باعث می شود.

استفاده از یک فیلتر هوا ی استاندارد سبب بالا رفتن راندمان موتور و احتراق کامل تر سوخت را فراهم می کند و در واقع موتور در دور پایین تر با باز شدن کمتر دریچه گاز، بنزین یا گازوئیل به مقدار نیاز قدرت موتور مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت رانندگی در شرایط مطلوب به طور متوسط 30 درصد کاهش مصرف سوخت گزارش شده است.

شرکت صنعتی کویر فیلتر یکی از معتبرترین شرکت های فعال در این حوزه می باشد، که در زمینه تولید مواد اولیه فیلتر هوا، تولید فیلتر هوا و دستگا های تولید فیلتر هوا از جمله دستگاه تزریق فوم، دستگاه چین کن کاغذ و دستگاه تزریق PU  فعال می باشد. از این رو به تمام علاقه مندان فعالیت در این حوزه پیشنهاد می کنیم قبل شروع فعالیت با متخصصان این شرکت مشورت کنید و با اطلاعات لازم در این حوزه فعالیت کنید. در ضمن شرکت صنعتی کویر فیلتر تضمین خرید فیلتر هوا به تولید کنندگان می دهد.

 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.