• تصویر یک
  • تصویر دو
  • تصویر سه
کویر فیلتر، اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های تمام اتوماتیک در صنعت دستگاه های فیلتر هوا در خدمت شماست.
گروه صنعتی کویر 
شماره ثبت:29560 
شناسه کسب وکار:221714219148 
شناسه ملی :14005565209 
پروانه بهره برداری:3430512447 
ودارای نماد اعتماد الکترونیکی
گروه صنعتی کویر اولین طراح دستگاههای تزریق فوم رباتیک و تمام اتوماتیک فیلتر هوا طراح و سازنده دستگاههای چین کن و طراحی و ساخت دستگاه صافی بنزین و خط تولید فیلتر روغن ،که در سال 1388 با تکیه دانش فنی و تجارب مهندسین مجرب پا به عرصهء ماشین سازی و تولید تخصصی دستگاههای فیلتر هوا گردید.
این گروه بزرگ صنعتی با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا مبادرت به ساخت و تولید دستگاههای فیلتر هوا ،فیلتر روغن و صافی بنزین می نماید .
 

 

 ادامه مطلب

تازه های خبریامتیاز کاربران:  / 0
ضعیفعالی 

فروش فیلتر هوا با کیفیت عالی

اهمیت و نیاز غیر قابل انکار به فیلتر هوا سبب شده است که بازار تولید و فروش فیلتر هوا از جایگاه بسیار خوبی برخوردار باشد که آن شغلی پر سود بوده و جایگاه خوبی در بازار ایران دارد.  برای کسانی که می خواهند به کار فروش فیلتر هوا بپردازند نیاز است یکسری اطلاعات در رابطه با همین محصول را کسب کنند تا پاسخگوی هرگونه سؤالی از سمت خریدار فیلتر هوا باشند.

فیلتر هوا یکی از قطعات کاربردی و مهم هر وسیله ایی که دارای موتور درون سوز می باشد است، اهمیت و جایگاه فیلتر هوا تقریبا بر همگان مشخص است و عدم وجود آن و یا نقص فیلتر هوا سبب وارد شدن خسارات جبران ناپذیری به موتور خودرو می شود. کیفیت مواد اولیه فیلتر هوا به قدری مهم است که نمی توان از اهمیت آن چشم پوشی کرد. اکثر فیلتر های هوا از سلولز عمل آوری شده ( کاغذ ) که با فیبر های مصنوعی ترکیب شده اند ساخته می شوند. آن ها اکسید سیلیسیم و سایر ذرات آلوده را در خود جذب می کنند و این ذرات با بافت فیلتر ترکیب می شوند. نوعی فیلتر هوا ذرات آلوده 5 تا 6 میکرونی و بزرگتر را جذب نموده و همچنین قادر است 80 تا 90 درصد ذراتی که کوچکتر از 2 میکرون هستند را جذب خود نماید.

فروش فیلتر هوا کویر فیلتر با کیفیت عالی در واحدهای مجاز، نشانی از کیفیت مثال زدنی محصولات تولیدی شرکت کویر فیلتر است و استقبال از این محصولات موجب تلاش بیشتر در راستای افزایش کیفیت محصولات تولیدی این شرکت است.

با توجه به افزایش روز افزون تعداد خودرو در ایران و نیاز بازار به فیلتر هوا، نکته قابل توجه تولید کنندگان فیلتر هوا مسئله تضمین خرید فیلتر هوا و فروش فیلتر هوا به سازمان ها وشرکت های مربوطه می باشد. اینکه پس از تولید فیلتر هوا نگران فروش فیلتر هوا و خریدار فیلتر هوا نباشند.  

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.