کویر فیلتر، اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های تمام اتوماتیک در صنعت دستگاه های فیلتر هوا در خدمت شماست.

با توجه به اهمیت عملکرد ویژه ی فیلتر هوا در خودرو و اهمیت مرغوبیت فیلتر هوا ، باید به نوع و جنس مواد اولیه فیلتر هوا توجه زیادی کرد زیرا سلامت مواد اولیه فیلتر هوا رابطه مستقیمی با سلامت موتور خودرو ما دارد. از این رو به تولیدکنندگان فیلتر هوا پیشنهاد می کنیم برای اینکه در فروش فیلتر هوا دچار مشکل نشوند و با آرامش به تولید فیلتر هوا بپردازند، مواد اولیه فیلتر هوا را از شرکت های معتبر تولید کننده فیلتر هوا تهیه کنند.

فیلتر هوا از ترکیب چند ماده اولیه تهیه می شود. در واقع برای تولید فیلتر هوا، باید مواد اولیه فیلتر هوا به اندازه مشخص و به صورت تخصصی با هم ترکیب شوند. از این رو باید آگاهی لازم در مورد مواد اولیه فیلتر هوا و نحوه، اندازه ترکیب مواد داشته باشیم.
مواد اولیه فیلتر هوا را می توان به ترتیب زیر ذکر کرد :
1-فوم در فیلتر هوا
2-کاغذ فیلتر هوا ( کاغذ چین خورده و کاغذ خام در فیلتر هوا )
3-قالب فیلتر هوا
4-پلی در فیلتر هوا
5-دی ام اف
6-چسب کاغذ فیلتر هوا
باید توجه کرد که مواد ذکر شده تنها بخشی از مواد اولیه فیلتر هوا هستند و فیلتر هوا مدل های مختلف خودرو نیاز به قالب و مواد اولیه متفاوتی دارد. از این رو قبل از خرید مواد اولیه فیلتر هوا و دستگاه تولید فیلتر هوا پیشنهاد می کنیم با متخصصان شرکت کویر فیلتر مشاوره کنید تا با آگاهی لازم پا در عرصه تولید فیلتر هوا بگذارید. همچنین این شرکت تضمین خرید فیلتر هوا به تعداد نا محدود به مشتریان خود می دهد و خریدار فیلتر هوا ی تولیدی شما نیز هست.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.