کویر فیلتر، اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های تمام اتوماتیک در صنعت دستگاه های فیلتر هوا در خدمت شماست.
معرفی شرکت - 5.0 out of 5 based on 1 vote
امتیاز کاربران:  / 1
ضعیفعالی 

گروه صنعتی ایرانیان کویر لوتوس

با مسولیت محدود

شماره ثبت : 29560

شناسه کسب و کار :221714219148

شناسه ملی :14005565209

پروانه بهره برداری:3430512447

شرکت کویر طراح و سازنده خط تولید فیلتر هوای سبک،سنگین،نیمه سنگین به صورت کاملا اتوماتیک و رباتیک می باشد. این شرکت به جهت استفاده بالا ترین تکنولوژی روز دنیا قابلیت رقابت بسیار خوبی در داخل کشور و بازارهای جهانی دارد. کویر فیلتر با سابقه طراحی و ساخت انواع ماشین الات فیلتر هوا مختلف در ایران میباشد.

این شرکت با توجه به امکانات فنی ،توان پرسنلی و با تکیه بر دانش فنی خود تاکنون انواع دستگاههای تزریق فوم رباتیک مورد نیاز صنایع خودرو سازی و مصرفی در کشور و همچنین فیلتر های صنعتی مورد نیاز صنایع بزرگ را طراحی و تولید نموده است.

این شرکت با اتکا به سالها تجربه به موفق و دارا بودن سیستم تضمین کیفیت مناسب ،امروز توان طراحی ،تولید و آزمون انواع دستگاههای تزریق فوم ،چین کن کاغذ،خط تولید اتوماتیک و ربا تیک فیلتر هوا و ارائه خدمات فنی و مهندسی شامل انواع خدمات آزمایشگاهی و ساخت تجهیزات و مواد آزمایشگاهی را بر اساس استانداردهای معتبر دارا میباشد.

کویر فیلتر با استفاده از مجرب ترین مهندسین ،ساخت محصولاتی با کیفیت برتر را سر لوحه امور خود قرار داده و با این کار گامی به سوی کاهش استهلاک دستگاهها و ماشین الات صنایع در شرکت های کوچک و بزرگ وهمچنین کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری خودروها برداشته ودر راستای اهداف والای خود به منظور جلب اطمینان و افزایش رضایت مشتریان ،اقدام به برنامه ریزی ،اجرا و استقرار استانداردهای سیستم مدیریتی و کیفیتی محصول نموده است .

انجام تحقیقات علمی در خصوص عوامل موثر و تعین کننده عمل کرد و شکل ظاهری صافی و فیلتر ،اطلاعات جامع و مدونی را برای شرکت فراهم آورده است تا بتواند با در اختیار داشتن امکانات طراحی و ساخت قالب های مورد نیاز ،محصولاتی با کیفیتی بالا و مقرون به صرفه ،در راستای افزایش رضایت مشتریان تولید نماید.

عوامل موثر و تعین کننده عملکرد و شکل ظاهری صافی و فیلتر ،اطلاعات جامع و مدونی را برای شرکت فراهم اورده است تا بتواند با در اختیار داشتن امکانات طراحی و ساخت دستگاهها و ماشین الات مورد نیاز ،محصولاتی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه ،در راستای افزایش رضایت مشتریان تولید نماید.

                                                                                                       
                                                                                          گروه صنعتی ایرانیان کویر لوتوس
 


 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

کلیه حقوق این سایت محفوظ است.