نام کامل:محسن خدادادی,نام مستعار:کویر فیلتر.آدرس سایت:www.kavirfilter.com.همکاران:soomar63.com
5 از 5

مرا بخاطر بسپار

ورود
کرج، میدان نبوت، برج پارسه، طبقه 4، واحد 403
02634210364
09122634341
info@kavirfilter.com

دسترسی سریع

دستگاه تزریق فوم (2)

کویر فیلتر دستگاه تزریق فوم (Foam injection) شامل دو دسته فشار پایین و فشار بالا است ، دستگاه تزريق فوم به صورت دو جزئي فشار قوي می باشد ، نوع فشار پایین این دستگاه دارای ویژگی های زیر است:

دو مخزن دو جداره که مخزن ها بر مبنای ظرفیت ماشین و فرآیند تعیین می گردد و شامل سیستم همزن مواد داخل مخزن می باشد، سیستم همزن متناسب با مواد مصرفی و قطعات تولیدی انتخاب خواهد شد.

دستگاه تزريق فوم(Foam injection) دو جزئي فشار قوي ( به طور معمول مایعی همانند پلی ال یا پلی ایزوسیانت یا موادی که فرمولهای خاص دیگری دارند دریافت می شوند و پس از آن طی یکسری واکنشهای شیمیایی به فوم های پلی یورتان تبدیل می شوند) پروسه واکنش اختلاط تبدیل شدن فوم پلی یورتان به نام واکنش قالبگیری تزریقی یاRIM نامیده می شود. دستگاه تزریق فوم به دو صورت فشار پایین و فشار بالا وجود دارد و دارای دو مخزن دو جداره می باشد که مخزن ها بر مبنای ظرفیت ماشین و فرایند تعیین می گردند و شامل سیستم همزن مواد داخل مخزن است. سیستم همزن متناسب با مواد مصرفی و قطعات تولیدی انتخاب خواهد شد همچنین برای تولید قطعات فوم پلی یورتان با وزن های مختلفی استفاده می گردد.
دستگاه تزریق فوم فشار بالا :

سیستم های چرخشی روش کار کردن دستگاه های فشار بالا را برای سال های زیادی بیان می کند. قبل از چرخه اختلاط و پر کردن، اجزاء و مواد در یک مقدار مشخص در فشار مورد نیاز برای تزریق به گردش در می آید. به طور قطع اجزاء کنترل حرکت از حالت چرخشی به حالت تزریق تغییر کرده و سپس به حالت چرخشی با فشار بالا در کلگی اختلاط بر می گردند. مخلوط حاصل از واکنش که در کلگی اختلاط بعد از پر کردن قالب باقی می ماند توسط سیستم هوای فشرده و یا پیستون تمیز کننده، پاکسازی می گردد.

در دستگاه تزریق فوم با فشار بالا ی مدرن، جریان با فشار پایین جهت همگن و یکسان سازی، کنترل دما و خالی کردن تمام خطوط، میسر می باشد.

این امر این امکان را فراهم می کند که دمای اندازه گیری کل و دمای سیستم چرخشی، تحت شرایط مطلوب از لحاظ انرژی در طی زمان توقف کار، تثبیت شود و همچنین از ته نشینی مواد پرکننده جلوگیری می کند.

مواد اولیه آورده شده و در تانک های تغذیه نگهداری می شوند. که این امر تحت شرایط با کنترل دمای دقیق می باشد. هر نوسان دمایی، مخصوصا در پلی ال ها باعث تغییر در چگالی می گردد که به نوبه خود موجب ایجاد مشکل در فرایند بعدی می شود. به همین علت تانک های تغذیه دارای دیواره ۲ جداره می باشند.

از آنجاییکه تبادل گرمایی بین دیواره تانک و محتویات تانک، ملایم و تحت شرایط جریان آرام در تانک تغذیه می باشد، همزن (وغالبا مدار کنترل دمای خاص) دمای مطلوب را جهت فرایند به طور دقیق تضمین می کند. پمپ های اندازه گیری از تانک های تغذیه تامین می گردند با توجه به این طرز تفکر، مخازن تغذیه عموما به صورت مخازن تحت فشار طراحی می گردند. (که معمولا توسط هوای خشک فشرده در بالای مایع درون تانک فراهم می گردد.) بنابراین اجزاء تحت یک فشار معین به درون پمپ های اندازه گیری جریان می یابند.

گروه صنعتی کویر فیلتر تولید کننده انواع دستگاه تزریق فوم و همچنینتولید کننده بهترین مواد اولیه فیلتر هوا آماده همکاری با تمامی سازمان ها و افراد مربوط در این حوزه می باشد.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 66 03 21 34 - 026 || 65 03 21 34 - 026 || 64 03 21 34 - 026 و یا با شماره همراه 41 43 263 - 0912 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)